Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
Husqvarna PW 370 to najwyższej jakości myjka...
970 78 75-01
Nowy produkt
Przepraszamy, chwilowo brak produktu. Jeśli chcesz zamówić, skontaktuj się z nami.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Moc znamionowa 1 | 0,9 kW |
| Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora | 77 dB(A) |
| Gwarantowana moc akustyczna | 90 dB(A) |
| Maks. wysokość koszenia | 75 mm |
| Min. wysokość koszenia | 25 mm |
| Zestaw BioClip® | Niedostępne |
| Wkładka BioClip® | N/A |
| Min. prędkość jazdy w przód | 0 km/h |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 4 km/h |
| Boczny, regulowany uchwyt | Brak |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Wibracje uchwytu | 0,4 m/s² |
| Poziom hałasu, zmierzony | 89 dB(A) |
| Koła napędowe | Przednie |
| Rodzaj pojemnika | Brak |
| Rodzaj uchwytu | Płaski |
| Łożysko kół, przednie/tylne | Yes/Yes |
| Rozmiar przednich kół | 203 mm |
| Materiał obudowy | Stal |
| Obręcze, tworzywo | Plastik |
| Obroty na minutę | 3 000 obr./min |
| Rozstaw osi | 56,3 cm |
| Waga | 26,5 kg |
| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna |
| Szerokość koszenia | 46 cm |
| Układ napędowy | Napęd własny, jeden bieg |
Husqvarna LB 246iS to solidna, akumulatorowa kosiarka z funkcją mulczowania, idealna do trawników średniej wielkości. Dzięki napędowi na przednie koła oraz kompaktowemu stalowemu zespołowi tnącemu możesz cieszyć się łatwą obsługą i doskonałą zwrotnością. Kosiarka jest wyposażona w BioClip® (mulczowanie), co oznacza, że trawa jest cięta na małe kawałki, które szybko się rozkładają i stają się naturalnym nawozem. Dźwignia hamulca i jej blokada ułatwiają uruchamianie i zatrzymywanie oraz eliminują ryzyko przypadkowego uruchomienia. Gdy warunki koszenia są trudne i wymagana jest większa moc, funkcja Power Boost automatycznie zwiększa prędkość ostrza. Dwa gniazda akumulatorów wydłużają czas pracy, umożliwiając wydajną pracę z mniejszą liczbą przerw na ładowanie. Ponadto w trybie savE™ można wydłużyć czas pracy i pracować ciszej. Narzędzie jest częścią elastycznego systemu BLi-X 36 V firmy Husqvarna, który umożliwia używanie jednego akumulatora do kilku narzędzi.
Husqvarna LC 251i to kosiarka akumulatorowa, łatwa w obsłudze i oferująca...
Husqvarna LC 251iS to kosiarka akumulatorowa z napędem własnym, która jest...
Kosiarka akumulatorowa o zwiększonej szerokości cięcia i dwóch gniazdach na...
Lekka i wydajna kosiarka akumulatorowa z wytrzymałą obudową kompozytową...
Kosiarka akumulatorowa o zwiększonej szerokości koszenia i dwóch gniazdach na...
LC 137i to intuicyjna i łatwa w obsłudze kosiarka akumulatorowa, idealna do...
Szerokość koszenia 47 cm Metody koszenia -Zbieranie/Wyrzut tylny/BioClip®...
LC 137i to intuicyjna i łatwa w obsłudze kosiarka akumulatorowa, idealna do...
Husqvarna LB 442i to solidna, akumulatorowa kosiarka z mulczującym...
Husqvarna LB 448i to solidna, akumulatorowa kosiarka akumulatorowa z...
Kosiarka akumulatorowa do średnich trawników o zwiększonej szerokości cięcia...
Kosiarka akumulatorowa z bardzo łatwym rozruchem!Kompaktowa i lekka kosiarka...
Husqvarna LC 142iS to łatwa w obsłudze kosiarka akumulatorowa z napędem...
Kosiarka akumulatorowa do średnich trawników o zwiększonej szerokości cięcia...
Wytrzymała akumulatorowa kosiarka z szerokim układem tnącym, aluminiowymi...
Szerokość koszenia 42 cmMetody koszeniaZbieranie / Wyrzut tylny/BioClip®...
Ta kosiarka akumulatorowa z napędem własnym jest kompaktowa, cicha i lekka,...
Kosiarka z napędem własnym i regulacją prędkości, do użytku przydomowego....
W zestawie: Akumulatory 4Ah Standardowa ładowarka
W zestawie: Akumulatory 4Ah Standardowa ładowarka
W zestawie: Akumulatory 4Ah Standardowa ładowarka
Kosiarka akumulatorowa o zwiększonej szerokości koszenia i dwóch gniazdach na...
Collector 132e Kit to lekka kosiarka akumulatorowa, która jest łatwa w...
silnik bezszczotkowy Essential seria 100 Akumulator 2x2Ah w zestawie...
Ergonomiczna kierownica silnik bezszczotkowy centralna regulacja wysokości...
Jeżeli utrzymujesz trawnik o małej powierzchni i chcesz uniknąć brudu,...
Plątanie się w przewodach, podłączanie i odłączanie przedłużaczy czy...
Dzięki kosiarce STIGA Combi 344e będziesz mógł cieszyć się znaczną mocą 48 V...
Do rozległych trawników polecamy mocną kosiarkę Collector 548 AE (zestaw)...
Od gładkich trawników aż po wyboiste ogrody – teraz koszenie jest łatwiejsze,...
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00