Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
Kompaktowy robot koszący, zoptymalizowany pod...
970 56 85-11
Nowy produkt
Kompaktowy robot koszący, zoptymalizowany pod kątem pracy na mniejszych trawnikach i w wąskich przejściach. Robot Husqvarna Automower® Aspire™ R4 jest wyposażony w funkcje ochrony przeciwszronowej i czynnika pogody, które dostosowują koszenie do pogody, zapewniając niezawodną pracę i optymalne rezultaty.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Kolor | Szary |
| Długość produktu | 55 cm |
| Szerokość produktu | 33 cm |
| Wysokość produktu | 22 cm |
| Wielkość obszaru | 400 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Fizyczny przewód |
| Maksymalne nachylenie w miejscu prowadzenia przewodu ograniczającego | 10 % |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 25 % |
| Maksymalny czas aktywności | 9 h |
| Przewody doprowadzające | 1 |
| System ładowania | Automatyczny |
| Odbierany poziom dźwięku | 59 dB(A) |
| Klasa wodoszczelności | IPX5 |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Prąd ładowania | 1 |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 70 min |
| Standardowy czas ładowania | 75 min |
| Średnie zużycie energii na miesiąc przy maksymalnym wykorzystaniu urządzenia | 3 kWh |
| System koszenia | Tarcza z 3 nożami rotacyjnymi |
| Maks. wysokość koszenia | 45 mm |
| Min. wysokość koszenia | 20 mm |
| Tarcza osłaniająca | Brak |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Panel użytkownika | Przyciski/Aplikacja |
| Wyświetlacz | Brak |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Automower® Connect |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Dostępne dodatkowo (z wyjątkiem modelu 105 i R4 Aspire) |
| Strefa chroniona GeoFence | Brak |
| Kod PIN | Tak |
| Alarm | Brak |
| Czujnik podnoszenia | Tak |
| Czujnik przechylenia | Tak |
| Wykrywanie obiektów | Nie |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth®, Wi-Fi |
| Waga | 5,9 kg |
| Regulacja wysokości koszenia | Ręczna |
| Pojemność akumulatora | 2 Ah |
| Szerokość koszenia | 16 cm |
Kompaktowy robot koszący, zoptymalizowany pod kątem pracy na mniejszych trawnikach i w wąskich przejściach. Robot Husqvarna Automower® Aspire™ R4 jest wyposażony w funkcje ochrony przeciwszronowej i czynnika pogody, które dostosowują koszenie do pogody, zapewniając niezawodną pracę i optymalne rezultaty. Dzięki aplikacji Automower® Connect można mieć pełną kontrolę nad robotem koszącym, zarządzać nim i monitorować go w telefonie komórkowym. Robot koszący może być również zintegrowany z systemem inteligentnego domu, dzięki czemu można używać sterowania głosowego Alexa lub Google Home albo korzystać z procedur IFTTT. Kompaktowa konstrukcja i dołączone haki Aspire™ ułatwiają przechowywanie.
Łącznik do naprawy lub przedłużenia przewodu ograniczającego. Używany również przy podłączaniu przewodu doprowadzającego do instalacji 1 szt.
Nowa generację wytrzymałych noży Husqvarna Automower®Endurance cechuje ponad dwukrotnie większa trwałośc w porównaniu z naszymi trwałymi, bezpiecznymi nożami. Decyduje o tym wahliwa konstrukcja i system Quadra Edge z czterema krawędziami tnącyemi. Dzięki takiej konstrukcji ostrza mogą być twardsze, ostrzejsze, a przy tym równie bezpieczne 6 szt.
Skrzynka zabezpieczająca przewody kosiarki Automower. Do zastosowania po zdemontowaniu stacji ładującej na zimę.
Wieloskładnikowy nawóz zalecany jest na powierzchnie trawników, które są pielęgnowane przez kosiarki automatyczne i kosiarki mulczujące.
Robot koszący, który sprawdza się na nierównym terenie i trawnikach o...
Husqvarna Automower® 410XE NERA to robot koszący do trawników o powierzchni...
Husqvarna Automower® 430X NERA to robot koszący do skomplikowanych trawników...
Husqvarna Automower® 450X NERA to wysoko wydajny robot koszący, idealny do...
Husqvarna Automower® 520 EPOS™ to robot koszący przeznaczony do użytku we...
Kosiarka automatyczna zaprojektowana do profesjonalnego użytkowania w ramach...
Zaawansowany i bardzo wydajny robot koszący z napędem na wszystkie koła,...
STIGA A 1500 to robot koszący zaprojektowany z myślą o najwyższej...
Robot koszący STIGA Stig E-Series 2R3100018/ST1 to zaawansowane urządzenie do...
Robot koszący STIGA Stig E-Series 2R3100018/ST1 to zaawansowane urządzenie do...
Co wyróżnia kosiarki Cedrus C-MOW: - wysoka jakość wykonania - łatwa...
ZAINTERESOWANY ZAKUPEM, WYŚLIJ ZGŁOSZENIE: ZGŁOSZENIE Co wyróżnia kosiarki...
ZAINTERESOWANY ZAKUPEM, WYŚLIJ ZGŁOSZENIE: ZGŁOSZENIE Co wyróżnia kosiarki...
ZAINTERESOWANY ZAKUPEM, WYŚLIJ ZGŁOSZENIE: ZGŁOSZENIE Co wyróżnia kosiarki...
STIGA A nie tylko używa sygnałów sieci 4G i GPS do określenia swojej pozycji,...
Bezprzewodowa kosiarka automatyczna obsługująca trawniki o powierzchni do...
Bezprzewodowa kosiarka automatyczna obsługująca trawniki o powierzchni do...
Kosiarka automatyczna obsługująca trawniki o powierzchni do 1000m2.
Kosiarka automatyczna obsługująca trawniki o powierzchni do 800m2.
Kosiarka automatyczna obsługująca trawniki o powierzchni do 2000m2.
Zestaw instalacyjny zawiera przewód ograniczający 150 m, szpilki 300 szt,...
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00