Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
967 10 08-03
Nowy produkt
Przepraszamy, chwilowo brak produktu. Jeśli chcesz zamówić, skontaktuj się z nami.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Moc znamionowa 1 | 1,4 kW |
| Emisja spalin (CO2 EU V) 2 | 770,02 g/kWh |
| Rodzaj przekładni | Łańcuchowa/ręczna |
| Przekładnia, biegi do przodu | 1 |
| Przekładnia, biegi do tyłu | N/A |
| Koło/a transportowe | 2 |
| Gumowe opony | Not available |
| Średnica zębów | 225 mm |
| Liczba zębów | 6 |
| Prędkość obrotowa (min/max) min | 140 obr./min |
| Prędkość obrotowa (min/max) max | 140 obr./min |
| Rodzaj glebogryzarki | Z zębami mocowanymi z przodu |
| Nazwa silnika | R80 |
| Rodzaj paliwa/napędu | Spalinowy |
| Obroty na minutę | 3 150 obr./min |
| Pojemność cylindra | 79 cm³ |
| Pojemność zbiornika paliwa | 2 l |
| Waga | 27 kg |
| Głębokość robocza | 15 cm |
| Szerokość robocza | 46 cm |
| Typ filtra powietrza | Gąbkowy |
Lekka, wszechstronna glebogryzarka do uprawy i uszlachetniania działek wielkości ogrodu, sadzenia drzew lub krzewów lub orania bruzd pod rośliny. Solidna, trwała konstrukcja i przekładnia łańcuchowa zapewniają dłuższą żywotność, a obracające się do przodu zęby, łatwa obsługa i ergonomiczna konstrukcja zwiększają komfort, efektywność i wydajność.
Nowoczesny kultywator do wymagających zadań. Posiada niezawodny, cichy silnik...
Uniwersalna glebogryzarka wyposażona w mocny czterosuwowy silnik Loncin 6,5...
Łatwy w obsłudze, niezawodny kultywator wyposazony we wszystkie niezbędne...
TR 348 to lekka, kompaktowa i łatwa w obsłudze glebogryzarka z doskonałą...
Glebogryzarka STIGA SRC 685 RG jest napędzana silnikiem spalinowym. To...
Glebogryzarka Cedrus GL02 Glebogryzarka spalinowa Cedrus GL02 z silnikiem...
MarkaCedrus Prędkość robocza1 km/hSzerokość robocza420 mm...
MarkaCedrus Średnica dysku roboczego35 cmSzerokość robocza30-50-85...
Glebogryzarka CEDRUS GL03PRO-LC Loncin 196 cm Glebogryzarka z silnikiem...
potężne silniki glebogryzarek posiadają parametry zapewniające efektywność...
Glebogryzarka CEDRUS GLX-GT65-2L Napęd na koła doskonale amortyzuje siły...
Glebogryzarka CEDRUS GLX-GT65-2B&S Napęd na koła doskonale amortyzuje siły...
Bogato wyposażony zestaw zawiera: - glebogryzarkę - noże do frezowania, do...
MarkaCedrus Obroty WOM990 obr./minMax szerokość720 mm Prędkość...
Gebogryzarka Cedrus GL05 wyposażona została w silnik o dużej wytrzymałości,...
MarkaCedrusPrędkość robocza0,36 - 1,08 km/hPrędkość obrotowa1:...
Gebogryzarka Cedrus GL06 wyposażona została w silnik o dużej wytrzymałości,...
Glebogryzarka Pubert Vario 40HC3 Glebogryzarka spalinowa Pubert Vario to...
Glebogryzarka Pubert Roto 408 Glebogryzarka Roto 404 jest idealna do...
Glebogryzarka spalinowa Pubert Vario Glebogryzarka spalinowa Pubert Vario to...
Glebogryzarka STIGA SRC 550 RG to połączenie komfortu i sterowności. Maszyna...
Mocna, kompaktowa i łatwa w użyciu glebogryzarka spalinowa STIGA SRC 585 RG...
Glebogryzarka STIGA SRC 36 V to połączenie komfortu i sterowności. Model SRC...
Spokojnie, wszystko pod kontrolą. Tak wygląda praca z glebogryzarką SRC 775...
Najtrudniejsze prace związane z uprawą i przygotowaniem gleby do siewu można...
Posiadanie ogrodu rodzi wiele obowiązków związanych nie tylko z uprawą...
Podczas jazdy w przód noże obracają się przeciwbieżnie, podczas jazdy wstecz...
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00