Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
Husqvarna TS 112 to traktor ogrodowy,...
970 45 74-01
Nowy produkt
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Gwarantowana moc akustyczna | 86 dB(A) |
| Prąd znamionowy | 8 A |
| Wydatek wody | 350-520 l/h |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 105 bar |
| Maksymalna dopuszczalna temperatura wody | 40 °C |
| Klasa zabezpieczenia elektrycznego | IP X5 |
| Maksymalny poziom wibracji (ah) | 2,5 m/s² |
| Maks. wysokość samozasysania | 0,5 m |
| Długość węża | 8 m |
| Rodzaj paliwa/napędu | Przewód |
| Napięcie | 230 V |
| Pojemność pojemnika | 0,5 l |
| Długość przewodu | 5 m |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Fazy | 1 ph |
| Maks. ciśnienie | 135 bar |
Wszechstronna myjka wysokociśnieniowa o solidnej konstrukcji i wielu rozwiązaniom ułatwiającym użytkowanie jak: regulacja dyszy, schowek na akcesoria i węża, pilot zdalnego sterowania. Niezawodną trwałość zapewnia metalowa pompa i przemyślana budowa. W komplecie dwie dysze i rozpylacz piany. Rekomendowane zastosowanie filtra do wody 590659301.
Kompaktowa i lekka myjka ciśnieniowa, idealna do wygodnego mycia mebli...
Oto elektryczna myjka ciśnieniowa, która jest kompaktowa, lekka oraz łatwa w...
Poznaj wszechstronną myjkę wysokociśnieniową Husqvarna PW 360 i skorzystaj z...
Husqvarna PW 370 to najwyższej jakości myjka wysokociśnieniowa opracowana do...
Wydajna myjka ciśnieniowa przeznaczona do wymagających zadań. Spust lancy Low...
Wszechstronna myjka wysokociśnieniowa o solidnej i przemyślanej konstrukcji...
Wydajna myjka ciśnieniowa przeznaczona do wymagających zadań. Spust lancy Low...
Wyjątkowo duża i mocna myjka wysokociśnieniowa o solidnej i przemyślanej...
Bardzo duża i wydajna myjka wysokociśnieniowa o solidnej i przemyślanej...
Solidna i uniwersalna myjka ciśnieniowa regulatorem ciśnienia na lancy , co...
Bardzo duża myjka ciśnieniowa o dużej mocy z mosiężną głowicą pompy,...
Myjka ciśnieniowa STIGA HPS 235 R umożliwia wygodne i łatwe czyszczenie...
Myjka ciśnieniowa STIGA HPS 345 R umożliwia wygodne i łatwe czyszczenie...
HPS 550 R to myjka ciśnieniowa doskonała do wygodnego czyszczenia przedmiotów...
STIGA HPS 650 RG to wysokociśnieniowa myjka o maksymalnym ciśnieniu 150 bar,...
MarkaCedrus Maksymalne ciśnienie135 barMaksymalny wydatek wody432...
MarkaCedrus Maksymalne ciśnienie165 barMaksymalny wydatek wody432...
MarkaCedrus Maksymalne ciśnienie225 barMaksymalny wydatek wody540...
STIGA HPS 110 to łatwa w obsłudze i kompaktowa elektryczna myjka...
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00