Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
Traktor STIGA Tornado 398 M jest przeznaczony...
2T0510481/ST3
Nowy produkt
Traktor STIGA Tornado 398 M jest przeznaczony dla tych, którzy chcą kosić w trybie wyrzutu bocznego lub mulczowania. Ten traktor ogrodowy charakteryzuje się atrakcyjnym, nowoczesnym wyglądem.
Przepraszamy, chwilowo brak produktu. Jeśli chcesz zamówić, skontaktuj się z nami.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2019-02-25
| Grupa | Essential |
| Seria | Seria 3 |
| Zasilanie | Spalinowe |
| Marka silnika | Stiga |
| Model silnika | ST 350 |
| Pojemność skokowa | 352 cm³ |
| Liczba cylindrów | 1 |
| Moc znamionowa silnika | 6,50 kW |
| Obroty silnika | 2800 rpm |
| System chłodzenia | Powietrze |
| Pojemność zbiornika paliwa | 6 L |
| Pojemność zbiornika oleju | - |
| Napięcie akumulatora | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 18 Ah |
| Obszar roboczy (do) | 4500 m² |
| Metoda koszenia | Wyrzut boczny |
| Rodzaj systemu tnącego | Z centralnym agregatem tnącym |
| Szerokość koszenia | 98 cm |
| Podnośnik agregatu | - |
| Regulacja wysokości koszenia | Manualna z dźwignią |
| Przekładnia | Manualna |
| Napęd | Na koła tylne |
| Prędkość maksymalna | - |
| Liczba biegów | 5 P + 1 T |
| Rodzaj układu kierowniczego | - |
| Wspomaganie kierownicy | - |
| Kierownica | STIGA classic |
| Rodzaj fotela | Klasyczny STIGA |
| Regulacja fotela | Tak |
| Deska rozdzielcza | - |
| Licznik motogodzin | Nie |
| Światła przednie | Tak |
| Tempomat | Nie |
| Załączanie przeniesienia napędu noży | - |
| Złącze hydrauliczne | Tak |
| Zaczep | Opcja |
| Uchwyt na kubek | Tak |
| Schowek | Tak |
| W zestawie | - |
| Rozmiar kół przednich | 15x6.00-6 " |
| Rozmiar kół tylnych | 18x8.50-8" |
| Wymiary | 1726 X 1200 X 1100 mm |
| Wielkość opakowania | 1700 X 1120 X 837 mm |
| Waga | 160 kg |
| Min. promień skrętu | 70 cm |
Jest wyposażony w silnik STIGA o mocy netto 6,5 kW przy 2800 obr./min. Tornado 398 M wyposażono w przekładnię manualną, agregat koszący o szerokości 98 cm, 2 noże i 2 koła zapobiegające skalpowaniu trawnika. Wysokość koszenia można regulować, ustawiając 1 z 7 pozycji (w zakresie od 25 do 80 mm) przy użyciu dźwigni znajdującej się obok fotela. Noże są aktywowane za naciśnięciem przycisku, przy użyciu sprzęgła elektromagnetycznego. Ładowarka i wkładka do mulczowania STIGA sprzedawane oddzielnie. Ergonomiczna kierownica STIGA współpracuje z regulowanym siedziskiem STIGA Classic z wysokim oparciem, zapewniając komfort jazdy. * Warunki przedłużonej gwarancji na https://www.stiga.pl/warunki-gwarancji-3-1
STIGA wraz z modelem Estate 584 wprowadza najnowocześniejsze wzornictwo na...
Skoś w szybkim czasie duży obszar i zrób to w komfortowy sposób dzięki...
Ciesz się wszechstronnością i szybko skoś duży obszar wykorzystując mocny i...
Dla traktora Park 500 W żadne zadanie nie będzie zbyt trudne, bowiem...
Unikalne cechy traktorka:stworzony dla wymagających użytkowników domowych...
Unikalne cechy traktorka ogrodowego:przyjazny dla użytkownika duży kosz...
Zalety: - przekładnia hydrostatyczna - wygodna pozycja operatora - wysoki...
Unikalne cechy traktorkaidealny do koszenia średniej wielkości ogrodów,...
Zalety: - przekładnia hydrostatyczna - wygodna pozycja operatora - wysoki...
Traktorek karczownica Cedrus Goliat 4x4 92cm Unikalne cechy:...
Traktorek karczownica Cedrus Goliat 4x4 110cm Unikalne cechy:...
Simplicity Regent SRD310 Traktorek ogrodowy Koszenie trawy traktorkiem...
MarkaAriens Regulacja wysokości koszeniaRęczna (9 pozycji)Wysokość...
Kosiarka traktorek z silnikiem Kawasaki Traktorek ogrodowy z tylnym wałkiem...
Traktor ogrodniczy Simplicity SRD360 to jedyna na rynku kosiarka samojedna z...
Traktorek akumulatorowy Weibang WB81EC-B to nowoczesna i ekologiczna...
Traktor ogrodowy Park 500 WX radzi sobie z wszystkimi wyzwaniami związanymi z...
Traktor ogrodowy STIGA Park Pro 900 WX w odróżnieniu od standardowych...
Cechą wyróżniającą STIGA Park Pro 900 AWX na tle innych konwencjonalnych...
STIGA Estate 384 M jest napędzany silnikiem spalinowym ST 350 Powered by...
STIGA Estate 398 SE jest napędzany silnikiem spalinowym STIGA o mocy netto...
Dzięki silnikowi ST 500 o dużej pojemności 452 cm3 i średniej wielkości...
STIGA Estate 398 W SE jest napędzany dwucylindorwym silnikiem spalinowym...
Szeroki 102-centymetrowy agregat koszący ze zsynchronizowanymi ostrzami...
Traktor ogrodowy od STIGA Tornado 5108 W jest tak samo skuteczny przy...
Wyjątkowa technologia joysticka STIGA zapewnia maksymalną kontrolę nad...
Akumulatorowy traktor ogrodowy dla bezstresowej jazdy bez spalin Panel...
Imponujący akumulator 48 V 40 Ah w Estate 584e zapewnia wystarczającą moc,...
Traktor ogrodowy z przednim agregatem tnącym STIGA Park 300 M ma kompaktową...
Traktor ogrodowy STIGA Park 300 ma kompaktową budowę, a specjalny przegubowy...
Stiga S.P.A.
Via del Lavoro 6
31003 Castelfranco Veneto TV
Włochy
e-mail: gpsr.polska@stiga.com