Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
Ciesz się szybszym tempem pracy oraz komfortową...
2T0210481/ST2
Nowy produkt
Ciesz się szybszym tempem pracy oraz komfortową jazdą dzięki nowemu traktorowi ogrodowemu z rodziny STIGA, Combi 372! Biorąc pod uwagę agregat tnący o szerokości 72 cm z przekładnią hydrostatyczną, który zapewnia płynną regulację prędkości jazdy, STIGA Combi 372 jest doskonałym wyborem do ogrodów, w których niezbędna jest doskonała manewrowość i możliwość bezpiecznego pokonywania przeszkód.
Przepraszamy, chwilowo brak produktu. Jeśli chcesz zamówić, skontaktuj się z nami.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2019-02-25
| Grupa | Essential |
| Seria | Seria 3 |
| Zasilanie | Spalinowe |
| Marka silnika | Stiga |
| Model silnika | ST 400 |
| Pojemność skokowa | 414 cm³ |
| Liczba cylindrów | 1 |
| Moc znamionowa silnika | 7,10 kW |
| Obroty silnika | 2800 rpm |
| System chłodzenia | Powietrze |
| Pojemność zbiornika paliwa | 4 L |
| Pojemność zbiornika oleju | - |
| Napięcie akumulatora | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 18 Ah |
| Obszar roboczy (do) | 2500 m² |
| Metoda koszenia | Zbieranie do kosza |
| Rodzaj systemu tnącego | Z centralnym agregatem tnącym |
| Szerokość koszenia | 72 cm |
| Podnośnik agregatu | - |
| Regulacja wysokości koszenia | Manualna z dźwignią |
| Przekładnia | Hydrostatyczna |
| Napęd | Na koła tylne |
| Prędkość maksymalna | - |
| Liczba biegów | - |
| Rodzaj układu kierowniczego | - |
| Wspomaganie kierownicy | - |
| Kierownica | STIGA ergonomiczna |
| Rodzaj fotela | Klasyczny STIGA |
| Regulacja fotela | Tak |
| Deska rozdzielcza | - |
| Licznik motogodzin | Nie |
| Światła przednie | Tak |
| Tempomat | Nie |
| Załączanie przeniesienia napędu noży | Elektromagnetyczne |
| Złącze hydrauliczne | Nie |
| Zaczep | Niedostępny |
| Uchwyt na kubek | Nie |
| Schowek | Nie |
| W zestawie | - |
| Rozmiar kół przednich | 11x4.00-4 " |
| Rozmiar kół tylnych | 15x6.00-6" |
| Wymiary | 1858 X 745 X 1122 mm |
| Wielkość opakowania | 1700 X 760 X 832 mm |
| Waga | 150 kg |
| Linia | Combi |
| Koszenie na biegu wstecznym | Tak |
| Min. promień skrętu | 70 cm |
Moc tej prostej maszyny zapewnia jednocylindrowy silnik ST 400 Powered by STIGA, który gwarantuje niezawodność i wysoką wydajność w walce z nieuporządkowanymi trawnikami. Może jest mały ale traktor ogrodowy Combi 372 jest wyjątkowo produktywny, a jego pojemny 170-litrowy kosz na trawę ogranicza liczbę i częstotliwość czasochłonnych zatrzymań w celu opróżniania (kosz można opróżnić z siedzenia). Ergonomiczna kierownica STIGA współpracuje z regulowanym siedziskiem STIGA Classic z wysokim oparciem, zapewniając komfort jazdy. Jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej czasu, unikając zbierania trawy, możesz dopasować zaślepkę do mulczowania (do nabycia osobno). Zamiast zbierać do kosza, ścinki zostaną rozdrobnione przez ostrze Multiclip i rozrzucone na trawniku. Rozdrobniona trawa szybko ulega rozkładowi i znika, pozostawiając trawnik wolny od zanieczyszczeń i naturalnie odżywiony. Do innych ważnych funkcje należy siedmiostopniowa regulowana wysokość koszenia (30–80 mm), zwiększająca elastyczność użytkowania, mocne reflektory, które oświetlają pas koszenia nawet przy złym oświetleniu. Zestaw do mulczowania i ładowarka akumulatorów sprzedawane oddzielnie. * Warunki przedłużonej gwarancji na https://www.stiga.pl/warunki-gwarancji-3-1
STIGA wraz z modelem Estate 584 wprowadza najnowocześniejsze wzornictwo na...
Skoś w szybkim czasie duży obszar i zrób to w komfortowy sposób dzięki...
Ciesz się wszechstronnością i szybko skoś duży obszar wykorzystując mocny i...
Dla traktora Park 500 W żadne zadanie nie będzie zbyt trudne, bowiem...
Unikalne cechy traktorka:stworzony dla wymagających użytkowników domowych...
Unikalne cechy traktorka ogrodowego:przyjazny dla użytkownika duży kosz...
Zalety: - przekładnia hydrostatyczna - wygodna pozycja operatora - wysoki...
Unikalne cechy traktorkaidealny do koszenia średniej wielkości ogrodów,...
Zalety: - przekładnia hydrostatyczna - wygodna pozycja operatora - wysoki...
Traktorek karczownica Cedrus Goliat 4x4 92cm Unikalne cechy:...
Traktorek karczownica Cedrus Goliat 4x4 110cm Unikalne cechy:...
Simplicity Regent SRD310 Traktorek ogrodowy Koszenie trawy traktorkiem...
MarkaAriens Regulacja wysokości koszeniaRęczna (9 pozycji)Wysokość...
Kosiarka traktorek z silnikiem Kawasaki Traktorek ogrodowy z tylnym wałkiem...
Traktor ogrodniczy Simplicity SRD360 to jedyna na rynku kosiarka samojedna z...
Traktorek akumulatorowy Weibang WB81EC-B to nowoczesna i ekologiczna...
Traktor ogrodowy Park 500 WX radzi sobie z wszystkimi wyzwaniami związanymi z...
Traktor ogrodowy STIGA Park Pro 900 WX w odróżnieniu od standardowych...
Cechą wyróżniającą STIGA Park Pro 900 AWX na tle innych konwencjonalnych...
STIGA Estate 384 M jest napędzany silnikiem spalinowym ST 350 Powered by...
STIGA Estate 398 SE jest napędzany silnikiem spalinowym STIGA o mocy netto...
Dzięki silnikowi ST 500 o dużej pojemności 452 cm3 i średniej wielkości...
STIGA Estate 398 W SE jest napędzany dwucylindorwym silnikiem spalinowym...
Szeroki 102-centymetrowy agregat koszący ze zsynchronizowanymi ostrzami...
Traktor ogrodowy od STIGA Tornado 5108 W jest tak samo skuteczny przy...
Wyjątkowa technologia joysticka STIGA zapewnia maksymalną kontrolę nad...
Akumulatorowy traktor ogrodowy dla bezstresowej jazdy bez spalin Panel...
Imponujący akumulator 48 V 40 Ah w Estate 584e zapewnia wystarczającą moc,...
Traktor ogrodowy z przednim agregatem tnącym STIGA Park 300 M ma kompaktową...
Traktor ogrodowy STIGA Park 300 ma kompaktową budowę, a specjalny przegubowy...
Stiga S.P.A.
Via del Lavoro 6
31003 Castelfranco Veneto TV
Włochy
e-mail: gpsr.polska@stiga.com