Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
970 64 83-03
Nowy produkt
Przepraszamy, chwilowo brak produktu. Jeśli chcesz zamówić, skontaktuj się z nami.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Moc znamionowa 1 | 0,5 kW |
| Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora | 74 dB(A) |
| Gwarantowana moc akustyczna | 87 dB(A) |
| Maks. wysokość koszenia | 65 mm |
| Min. wysokość koszenia | 30 mm |
| Zestaw BioClip® | Niedostępne |
| Wkładka BioClip® | W zestwie |
| Min. prędkość jazdy w przód | 0 km/h |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 0 km/h |
| Boczny, regulowany uchwyt | Brak |
| Regulacja wysokości uchwytu | Telescopic, stepless adjustment |
| Wibracje uchwytu | 0,5 m/s² |
| Pojemność kosza | 30 l |
| Poziom hałasu, zmierzony | 86 dB(A) |
| Metody koszenia | Collection/BioClip® |
| Stopnie regulacji wysokości koszenia | 4 |
| Rodzaj uchwytu | Płaski |
| Łożysko kół, przednie/tylne | Nie / Nie |
| Rozmiar przednich kół | 138,5 mm |
| Rozmiar tylnych kół | 158 mm |
| Obręcze, tworzywo | Plastik |
| Obroty na minutę | 3 000 obr./min |
| Rozstaw osi | 46,5 cm |
| Waga | 11,8 kg |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna |
| Szerokość koszenia | 34 cm |
| Regulacja obrotów silnika | Brak |
| Układ napędowy | Pchana |
Husqvarna Aspire™ LC34-P4A to kosiarka akumulatorowa 18 V zaprojektowana tak, aby koszenie i przechowywanie były jak najprostsze. Dzięki niewielkiej wadze i kompaktowym rozmiarom łatwo się nią manewruje w wąskich przejściach, a za sprawą uchwytu do podnoszenia można ją łatwo przenosić po ogrodzie. Zasilanie akumulatorowe powoduje niski poziom hałasu, który nie przeszkadza sąsiadom, a o wygodną pozycję roboczą dba regulowany uchwyt. Podobnie jak wszystkie narzędzia z serii Husqvarna Aspire™ ma elegancką, czarną obudowę z pomarańczowymi detalami, które intuicyjnie wskazują wszystkie elementy obsługowe. Po zakończeniu koszenia kosiarkę można złożyć i przechowywać w pozycji pionowej lub powiesić na ścianie na dołączonym haku. System akumulatorowy 18 V POWER FOR ALL ALLIANCE zapewnia zarówno elastyczność, jak i oszczędność miejsca, ponieważ jeden akumulator może być używany do kilku narzędzi różnych marek ogrodniczych.
Husqvarna LC 251iS to kosiarka akumulatorowa z napędem własnym, która jest...
Kosiarka akumulatorowa o zwiększonej szerokości cięcia i dwóch gniazdach na...
Lekka i wydajna kosiarka akumulatorowa z wytrzymałą obudową kompozytową...
Kosiarka akumulatorowa o zwiększonej szerokości koszenia i dwóch gniazdach na...
LC 137i to intuicyjna i łatwa w obsłudze kosiarka akumulatorowa, idealna do...
Szerokość koszenia 47 cm Metody koszenia -Zbieranie/Wyrzut tylny/BioClip®...
LC 137i to intuicyjna i łatwa w obsłudze kosiarka akumulatorowa, idealna do...
Husqvarna LB 442i to solidna, akumulatorowa kosiarka z mulczującym...
Husqvarna LB 448i to solidna, akumulatorowa kosiarka akumulatorowa z...
Kosiarka akumulatorowa do średnich trawników o zwiększonej szerokości cięcia...
Kosiarka akumulatorowa z bardzo łatwym rozruchem!Kompaktowa i lekka kosiarka...
Husqvarna LC 142iS to łatwa w obsłudze kosiarka akumulatorowa z napędem...
Kosiarka akumulatorowa do średnich trawników o zwiększonej szerokości cięcia...
Wytrzymała akumulatorowa kosiarka z szerokim układem tnącym, aluminiowymi...
Szerokość koszenia 42 cmMetody koszeniaZbieranie / Wyrzut tylny/BioClip®...
Ta kosiarka akumulatorowa z napędem własnym jest kompaktowa, cicha i lekka,...
Kosiarka z napędem własnym i regulacją prędkości, do użytku przydomowego....
W zestawie: Akumulatory 4Ah Standardowa ładowarka
W zestawie: Akumulatory 4Ah Standardowa ładowarka
W zestawie: Akumulatory 4Ah Standardowa ładowarka
Kosiarka akumulatorowa o zwiększonej szerokości koszenia i dwóch gniazdach na...
Collector 132e Kit to lekka kosiarka akumulatorowa, która jest łatwa w...
silnik bezszczotkowy Essential seria 100 Akumulator 2x2Ah w zestawie...
Ergonomiczna kierownica silnik bezszczotkowy centralna regulacja wysokości...
Jeżeli utrzymujesz trawnik o małej powierzchni i chcesz uniknąć brudu,...
Plątanie się w przewodach, podłączanie i odłączanie przedłużaczy czy...
Dzięki kosiarce STIGA Combi 344e będziesz mógł cieszyć się znaczną mocą 48 V...
Do rozległych trawników polecamy mocną kosiarkę Collector 548 AE (zestaw)...
Od gładkich trawników aż po wyboiste ogrody – teraz koszenie jest łatwiejsze,...
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00