Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
970 84 30-01
Nowy produkt
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Moc znamionowa 1 | 12 kW |
| Emisja spalin (CO2 EU V) 2 | 778 g/kWh |
| Maksymalny ładunek 3 | 110 kg |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora | 83 dB(A) |
| Gwarantowana moc akustyczna | 98 dB(A) |
| Producent akumulatora | Global |
| Okrąg nieskoszonej trawy | 30 cm |
| Szerokość koszenia, min | 103 cm |
| Szerokość koszenia, maks. | 103 cm |
| Uruchamianie noży | Automatyczne |
| Typ akumulatora | Ołowiowo/kwasowy |
| Wymiary opon przednich | 170/60-8 |
| Wymiary opon tylnych | 170/60-8 |
| Prześwit pod podjazdem | 105 mm |
| Maks. wysokość koszenia | 75 mm |
| Min. wysokość koszenia | 25 mm |
| Rodzaj smarowania silnika | Ciśnieniowe, z filtrem oleju |
| Wspornik fotela | Tak |
| Cylindry | 2 |
| Regulowane, składane siedzenie | Tak |
| Typ hamulca postojowego | Tarcza |
| Filtr oleju | Tak |
| Rodzaj kierownicy | Ergonomiczna |
| Waga (bez urządzenia tnącego i płynów) | 207 kg |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 9 km/h |
| Nazwa silnika | HV 586AE |
| Rodzaj paliwa/napędu | Spalinowy |
| Poziom hałasu, zmierzony | 97 dB(A) |
| Obroty na minutę | 2 900 obr./min |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Chłodzenie silnika | Powietrze |
| Rozstaw osi | 88,7 cm |
| Napęd | Sterowanie dwoma pedałami |
| Maks. prędkość jazdy w tył | 6 km/h |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
| Materiał fotela | Poliuretan |
| Wysokość oparcia fotela | Wysokie |
| Drgania, kierownica | 1,9 m/s² |
| Drgania, fotel | 0,29 m/s² |
| Pojemność cylindra | 586 cm³ |
| Długość maszyny | 223 cm |
| Szerokość maszyny | 100 cm |
| Wysokość maszyny | 107 cm |
| Pojemność akumulatora | 24 Ah |
| Rodzaj fotela | Comfort |
| Waga akumulatora | 7,2 kg |
| Przeniesienie napędu | Pasek klinowy |
Ta wydajna, wszechstronna i łatwa w obsłudze kosiarka samojezdna pozwala z łatwością zadbać o większe trawniki. Husqvarna R 214 TC ma dwucylindrowy silnik i urządzenie tnące Combi o szerokości 103 cm z dwoma opcjami koszenia — mulczowaniem BioClip® do nawożenia trawnika i tylnym wyrzutem w przypadku wyższej i twardszej trawy. Jest to wytrzymały Rider o doskonałej zwrotności, który jest łatwy w czyszczeniu i utrzymaniu dzięki serwisowej pozycji zespołu tnącego. Dostępna jest także szeroka gama akcesoriów firmy Husqvarna.
Zaprojektowany dla właścicieli ogrodów przydomowych ceniących sobie jakość,...
Rider 112C należy do nowej serii 100 Riderów z przegubowym układem...
Wydajny Rider z urządzeniem tnącym Combi 94 cm, oferującym pierwszorzędne...
Wydajność, wszechstronność i kontrola. Ta samojezdna kosiarka z napędem na...
Husqvarna R 316TX AWD, stworzona z myślą o cięższych pracach, to...
Ten zasilany akumulatorem Rider to wielofunkcyjna kosiarka samojezdna z...
Wydajny Rider z urządzeniem tnącym Combi 94 cm, oferującym pierwszorzędne...
Kompaktowy, wysokowydajny Rider z napędem na wszystkie koła z mocnym...
Wysokowydajna kosiarka samojezdna stworzona do najcięższych prac. Husqvarna R...
Jeśli potrzebujesz Ridera Husqvarna z możliwością omijania kwietników,...
Husqvarna Rider RC 320Ts AWD z napędem na wszystkie koła i pojemnym koszem...
Wytrzymała, wysokowydajna kosiarka samojezdna. Husqvarna R 318X to Rider...
Zaprojektowany dla właścicieli ogrodów przydomowych ceniących sobie jakość,...
Kosiarka samojezdna o wysokiej wydajności, stworzona z myślą o dużych,...
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00