Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
Husqvarna TS 112 to traktor ogrodowy,...
970 62 11-01
Nowy produkt
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Moc znamionowa 1 | 12,7 kW |
| Emisja spalin (CO2 EU V) 2 | 850 g/kWh |
| Maksymalny ładunek 3 | 125 kg |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora | 85 dB(A) |
| Gwarantowana moc akustyczna | 100 dB(A) |
| Producent akumulatora | BMZ |
| Okrąg nieskoszonej trawy | 60 cm |
| Szerokość koszenia, min | 103 cm |
| Szerokość koszenia, maks. | 112 cm |
| Uruchamianie noży | Automatyczne |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Wymiary opon przednich | 16x6,5-8 |
| Wymiary opon tylnych | 16x6,5-8 |
| Prześwit pod podjazdem | 95 mm |
| Maks. wysokość koszenia | 75 mm |
| Min. wysokość koszenia | 25 mm |
| Rodzaj smarowania silnika | Ciśnieniowe, z filtrem oleju |
| Wspornik fotela | Tak |
| Cylindry | 2 |
| Regulowane, składane siedzenie | Tak |
| Typ hamulca postojowego | Tarcza |
| Filtr oleju | Tak |
| Rodzaj kierownicy | Ergonomiczna - miękki uchwyt |
| Waga (bez urządzenia tnącego i płynów) | 326 kg |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 8 km/h |
| Nazwa silnika | HV 635AE |
| Rodzaj paliwa/napędu | Spalinowy |
| Pojemność kosza | 300 l |
| Poziom hałasu, zmierzony | 99 dB(A) |
| Obroty na minutę | 2 900 obr./min |
| Rozstaw osi | 90,3 cm |
| Napęd | Sterowanie dwoma pedałami |
| Maks. prędkość jazdy w tył | 7 km/h |
| Drgania, kierownica | 2,96 m/s² |
| Drgania, fotel | 0,4 m/s² |
| Pojemność cylindra | 635 cm³ |
| Długość maszyny | 208,9 cm |
| Szerokość maszyny | 103 cm |
| Wysokość maszyny | 128,4 cm |
| Pojemność akumulatora | 5,5 Ah |
| Rodzaj fotela | Premium |
| Waga akumulatora | 1,18 kg |
| Przeniesienie napędu | Pasek klinowy |
Husqvarna Rider RC 318T to wszechstronna kosiarka samojezdna z pojemnym koszem do koszenia dużych ogrodów. Jej innowacyjny system zbierania skoszonej trawy bez zatykania kieruje ścinki bezpośrednio z przedniego urządzenia tnącego do 300-litrowego kosza. Automatyczne ugniatanie ścinków pozwala na zgromadzenie w koszu większej ilości trawy, dzięki czemu można rzadziej go opróżniać. Opróżnianie kosza, a także regulację wysokości koszenia można wykonywać bez wysiadania z maszyny, co zwiększa zarówno komfort pracy, jak i jej wydajność. Ponadto urządzenie tnące można przechylić o 90 stopni, aby ułatwić serwisowanie i czyszczenie.<br />Cena nie obejmuje urządzenia tnącego.
Zaprojektowany dla właścicieli ogrodów przydomowych ceniących sobie jakość,...
Rider 112C należy do nowej serii 100 Riderów z przegubowym układem...
Wydajny Rider z urządzeniem tnącym Combi 94 cm, oferującym pierwszorzędne...
Wydajność, wszechstronność i kontrola. Ta samojezdna kosiarka z napędem na...
Husqvarna R 316TX AWD, stworzona z myślą o cięższych pracach, to...
Ten zasilany akumulatorem Rider to wielofunkcyjna kosiarka samojezdna z...
Wydajny Rider z urządzeniem tnącym Combi 94 cm, oferującym pierwszorzędne...
Kompaktowy, wysokowydajny Rider z napędem na wszystkie koła z mocnym...
Wysokowydajna kosiarka samojezdna stworzona do najcięższych prac. Husqvarna R...
Jeśli potrzebujesz Ridera Husqvarna z możliwością omijania kwietników,...
Husqvarna Rider RC 320Ts AWD z napędem na wszystkie koła i pojemnym koszem...
Wytrzymała, wysokowydajna kosiarka samojezdna. Husqvarna R 318X to Rider...
Zaprojektowany dla właścicieli ogrodów przydomowych ceniących sobie jakość,...
Kosiarka samojezdna o wysokiej wydajności, stworzona z myślą o dużych,...
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00