Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
Ten zasilany akumulatorem Rider to...
967 84 82-01
Nowy produkt
Ten zasilany akumulatorem Rider to wielofunkcyjna kosiarka samojezdna z szeroką gamą osprzętu. Husqvarna R 112iC zapewnia wszystkie osiągi i komfort Ridera, ale bez hałasu silnika.
Przepraszamy, chwilowo brak produktu. Jeśli chcesz zamówić, skontaktuj się z nami.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2019-01-15
| Rodzaj przekładni | Elektryczna |
| Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora | 80 dB(A) |
| Gwarantowana moc akustyczna | 96 dB(A) |
| Producent akumulatora | Husqvarna |
| Okrąg nieskoszonej trawy | 65 cm |
| Szerokość koszenia, min | 85 cm |
| Szerokość koszenia, maks. | 85 cm |
| Uruchamianie noży | Sprzęgło elektromagnetyczne |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Wymiary opon przednich | 155/50-8 |
| Wymiary opon tylnych | 155/50-8 |
| Prześwit pod podjazdem | 90 mm |
| Maks. wysokość koszenia | 75 mm |
| Min. wysokość koszenia | 25 mm |
| Wspornik fotela | Tak |
| Regulowane, składane siedzenie | Tak |
| Typ hamulca postojowego | Tarcza |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 10 km/h |
| Rodzaj paliwa/napędu | Akumulatorowy |
| Poziom hałasu, zmierzony | 93,3 dB(A) |
| Rozstaw osi | 80 cm |
| Napęd | Sterowanie dwoma pedałami |
| Maks. prędkość jazdy w tył | 4 km/h |
| Licznik motogodzin | None |
| Materiał fotela | Poliuretan |
| Wysokość oparcia fotela | Średnie |
| Drgania, kierownica | 0,1 m/s² |
| Drgania, fotel | 0,27 m/s² |
| Długość maszyny | 211,9 cm |
| Szerokość maszyny | 88,3 cm |
| Wysokość maszyny | 106,9 cm |
| Pojemność akumulatora | 38,5 Ah |
| Rodzaj fotela | Standardowy |
| Waga akumulatora | 17 kg |
Ta wydajna akumulatorowa kosiarka samojezdna dzięki szerokiej gamie akcesoriów może służyć do różnych zadań. Husqvarna Rider 112iC ma wysokie osiągi dzięki wydajnemu silnikowi elektrycznemu i akumulatorowi litowo-jonowemu, które umożliwiają koszenie powierzchni do 4700 m2 bez dodatkowego ładowania. Funkcja PowerBoost™ automatycznie dostosowuje prędkość noża do stanu trawy, aby uzyskać jak najlepsze efekty. Obsługę ułatwiają intuicyjne elementy sterujące, a przegubowy układ kierowniczy umożliwia płynne wykonywanie nawet ciasnych zakrętów podczas koszenia wokół drzew i krzewów lub na skomplikowanych obszarach. Ponadto zasilanie akumulatorowe oznacza niski poziom hałasu i przyjemne warunki pracy.
Zaprojektowany dla właścicieli ogrodów przydomowych ceniących sobie jakość,...
Rider 112C należy do nowej serii 100 Riderów z przegubowym układem...
Wydajny Rider z urządzeniem tnącym Combi 94 cm, oferującym pierwszorzędne...
Wydajność, wszechstronność i kontrola. Ta samojezdna kosiarka z napędem na...
Husqvarna R 316TX AWD, stworzona z myślą o cięższych pracach, to...
Wydajny Rider z urządzeniem tnącym Combi 94 cm, oferującym pierwszorzędne...
Kompaktowy, wysokowydajny Rider z napędem na wszystkie koła z mocnym...
Wysokowydajna kosiarka samojezdna stworzona do najcięższych prac. Husqvarna R...
Jeśli potrzebujesz Ridera Husqvarna z możliwością omijania kwietników,...
Husqvarna Rider RC 320Ts AWD z napędem na wszystkie koła i pojemnym koszem...
Wytrzymała, wysokowydajna kosiarka samojezdna. Husqvarna R 318X to Rider...
Zaprojektowany dla właścicieli ogrodów przydomowych ceniących sobie jakość,...
Kosiarka samojezdna o wysokiej wydajności, stworzona z myślą o dużych,...
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00