Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
Wysokowydajna kosiarka samojezdna stworzona do...
970 54 29-01
Nowy produkt
Wysokowydajna kosiarka samojezdna stworzona do najcięższych prac. Husqvarna R 316TsX AWD doskonale nadaje się do użytku przez cały rok dzięki szerokiej gamie dostępnych akcesoriów i urządzeń tnących Combi.
Przepraszamy, chwilowo brak produktu. Jeśli chcesz zamówić, skontaktuj się z nami.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2019-01-15
| Moc znamionowa 1 | 9,7 kW |
| Emisja spalin (CO2 EU V) 2 | 851 g/kWh |
| Maksymalny ładunek 3 | 125 kg |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora | 84 dB(A) |
| Gwarantowana moc akustyczna | 99 dB(A) |
| Producent akumulatora | Global |
| Okrąg nieskoszonej trawy | 30 cm |
| Szerokość koszenia, min | 94 cm |
| Szerokość koszenia, maks. | 112 cm |
| Uruchamianie noży | Automatyczne |
| Typ akumulatora | Ołowiowo/kwasowy |
| Wymiary opon przednich | 170/60-8 |
| Wymiary opon tylnych | 170/60-8 |
| Prześwit pod podjazdem | 90 mm |
| Maks. wysokość koszenia | 75 mm |
| Min. wysokość koszenia | 25 mm |
| Rodzaj smarowania silnika | Ciśnieniowe |
| Wspornik fotela | Tak |
| Cylindry | 2 |
| Regulowane, składane siedzenie | Tak |
| Typ hamulca postojowego | Tarcza |
| Filtr oleju | Tak |
| Rodzaj kierownicy | Komfortowa |
| Waga (bez urządzenia tnącego i płynów) | 251 kg |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 9 km/h |
| Nazwa silnika | FS481V |
| Rodzaj paliwa/napędu | Spalinowy |
| Obroty na minutę | 3 100 obr./min |
| Producent silnika | Kawasaki |
| Rozstaw osi | 88,7 cm |
| Napęd | Sterowanie dwoma pedałami |
| Maks. prędkość jazdy w tył | 8 km/h |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy z zaprogramowanym harmonogramem przeglądów |
| Drgania, kierownica | 2,5 m/s² |
| Drgania, fotel | 0,7 m/s² |
| Pojemność cylindra | 603 cm³ |
| Długość maszyny | 200,8 cm |
| Szerokość maszyny | 88,7 cm |
| Wysokość maszyny | 118,1 cm |
| Rodzaj fotela | Premium |
| Waga akumulatora | 7 kg |
| Przeniesienie napędu | Pasek klinowy |
Oto wysokowydajna kosiarka samojezdna do najtrudniejszych zadań. Model Husqvarna Rider R 316TsX AWD jest przeznaczony do całorocznego użytkowania, z dostępną szeroką gamą akcesoriów i urządzeń tnących Combi. Przegubowy układ kierowniczy ze wspomaganiem i napęd na wszystkie koła zapewniają doskonałą kontrolę i przyczepność w trudnym terenie. Silnik V-Twin ma dużą moc, a jego pokrywa jest wyposażona w zintegrowane szyny do mocowania akcesoriów, takich jak bagażnik. Z przodu i z tyłu zamontowane są światła LED dla lepszej widoczności w ciemnych warunkach. Urządzenie jest też gotowe do połączenia z Husqvarna Connect przez Bluetooth®.
Zaprojektowany dla właścicieli ogrodów przydomowych ceniących sobie jakość,...
Rider 112C należy do nowej serii 100 Riderów z przegubowym układem...
Wydajny Rider z urządzeniem tnącym Combi 94 cm, oferującym pierwszorzędne...
Wydajność, wszechstronność i kontrola. Ta samojezdna kosiarka z napędem na...
Husqvarna R 316TX AWD, stworzona z myślą o cięższych pracach, to...
Ten zasilany akumulatorem Rider to wielofunkcyjna kosiarka samojezdna z...
Wydajny Rider z urządzeniem tnącym Combi 94 cm, oferującym pierwszorzędne...
Kompaktowy, wysokowydajny Rider z napędem na wszystkie koła z mocnym...
Jeśli potrzebujesz Ridera Husqvarna z możliwością omijania kwietników,...
Husqvarna Rider RC 320Ts AWD z napędem na wszystkie koła i pojemnym koszem...
Wytrzymała, wysokowydajna kosiarka samojezdna. Husqvarna R 318X to Rider...
Zaprojektowany dla właścicieli ogrodów przydomowych ceniących sobie jakość,...
Kosiarka samojezdna o wysokiej wydajności, stworzona z myślą o dużych,...
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00