Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
970 54 49-01
Nowy produkt
Przepraszamy, chwilowo brak produktu. Jeśli chcesz zamówić, skontaktuj się z nami.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Moc znamionowa 1 | 10,8 kW |
| Emisja spalin (CO2 EU V) 2 | 851 g/kWh |
| Maksymalny ładunek 3 | 150 kg |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora | 84 dB(A) |
| Gwarantowana moc akustyczna | 99 dB(A) |
| Producent akumulatora | Husqvarna |
| Okrąg nieskoszonej trawy | 70 cm |
| Szerokość koszenia, min | 103 cm |
| Szerokość koszenia, maks. | 112 cm |
| Uruchamianie noży | Sprzęgło elektryczne |
| Typ akumulatora | Ołowiowo/kwasowy |
| Wymiary opon przednich | 200/65-8 |
| Wymiary opon tylnych | 200/65-8 |
| Prześwit pod podjazdem | 110 mm |
| Maks. wysokość koszenia | 75 mm |
| Min. wysokość koszenia | 25 mm |
| Rodzaj smarowania silnika | Ciśnieniowe z filtrem oleju |
| Producent przekladni, tył | Tuff Torq |
| Wspornik fotela | Tak |
| Cylindry | 2 |
| Producent przekładni, przód | Tuff Torq |
| Model przekładni, przód | KTM13U |
| Model przekładni, tył | K664U |
| Regulowane, składane siedzenie | Tak |
| Typ hamulca postojowego | Tarcza |
| Filtr oleju | Tak |
| Rodzaj kierownicy | Ergonomiczna - miękki uchwyt |
| Waga (bez urządzenia tnącego i płynów) | 308 kg |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 9 km/h |
| Nazwa silnika | Seria FS V-Twin |
| Rodzaj paliwa/napędu | Spalinowy |
| Obroty na minutę | 3 000 obr./min |
| Rozstaw osi | 95,8 cm |
| Napęd | Sterowanie dwoma pedałami |
| Maks. prędkość jazdy w tył | 7 km/h |
| Drgania, kierownica | 2,17 m/s² |
| Drgania, fotel | 0,29 m/s² |
| Pojemność cylindra | 603 cm³ |
| Długość maszyny | 206,6 cm |
| Szerokość maszyny | 96,4 cm |
| Wysokość maszyny | 117,8 cm |
| Pojemność akumulatora | 28 Ah |
| Rodzaj fotela | Professional |
| Waga akumulatora | 8,1 kg |
| Przeniesienie napędu | Pasek klinowy |
Kompaktowy i wszechstronny Rider z napędem na cztery koła do wygodnej obsługi ciasnych, złożonych i pagórkowatych obszarów. Wyposażony w mocny silnik Kawasaki V-twin i funkcje, takie jak wspomaganie kierownicy, hydrauliczny podnośnik osprzętu i możliwość szybkiej wymiany osprzętu. Zaprojektowany do użytku przez cały rok i może być wyposażony w kosiarkę bijakową, szczotkę, odśnieżarkę, pług wirnikowy i inne. Doskonały wybór dla gmin, cmentarzy, obiektów publicznych i właścicieli posesji. Cena nie zawiera urządzenia tnącego.
Zaprojektowany dla właścicieli ogrodów przydomowych ceniących sobie jakość,...
Rider 112C należy do nowej serii 100 Riderów z przegubowym układem...
Wydajny Rider z urządzeniem tnącym Combi 94 cm, oferującym pierwszorzędne...
Wydajność, wszechstronność i kontrola. Ta samojezdna kosiarka z napędem na...
Husqvarna R 316TX AWD, stworzona z myślą o cięższych pracach, to...
Ten zasilany akumulatorem Rider to wielofunkcyjna kosiarka samojezdna z...
Wydajny Rider z urządzeniem tnącym Combi 94 cm, oferującym pierwszorzędne...
Kompaktowy, wysokowydajny Rider z napędem na wszystkie koła z mocnym...
Wysokowydajna kosiarka samojezdna stworzona do najcięższych prac. Husqvarna R...
Jeśli potrzebujesz Ridera Husqvarna z możliwością omijania kwietników,...
Husqvarna Rider RC 320Ts AWD z napędem na wszystkie koła i pojemnym koszem...
Wytrzymała, wysokowydajna kosiarka samojezdna. Husqvarna R 318X to Rider...
Zaprojektowany dla właścicieli ogrodów przydomowych ceniących sobie jakość,...
Kosiarka samojezdna o wysokiej wydajności, stworzona z myślą o dużych,...
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00