Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
Urządzenie wyposażone w nowoczesny silnik o...
252035002/14
Nowy produkt
Urządzenie wyposażone w nowoczesny silnik o mocy 350 W, charakteryzujący się bezawaryjnością oraz niskim poziomem głośności.Ruchoma głowica i mała waga czynią z tej kosy bardzo ergonomiczne urządzenie. Idealna do skracania niedokoszonych i trudno dostępnych kęp trawy. Posiada dodatkowo osłonę, która zabezpiecza zarówno podkaszarkę jak i koszącego.
Przepraszamy, chwilowo brak produktu. Jeśli chcesz zamówić, skontaktuj się z nami.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2019-02-25
| Silnik | Szczotkowy |
| Moc znamionowa silnika | 350 W |
| Głowica tnąca | Tap & Go podwójna żyłka |
| Rodzaj ostrza | Plastik |
| Typ rączki | Kierownica mono regulowana |
| Uchwyt | Pętla |
| Waga | 1,9 kg |
| System antywibracyjny (AVS) | Nie |
| Poziom wibracji | 3,22 m/s² |
| Poziom hałasu | 96 dB(A) |
Odpowiednio dobrane komponenty sprawiają, iż urządzenie jest lekkie, co czyni...
Podcinarka wyposażona w silnik o mocy 1000 W, doskonale sobie radzi z...
Stiga S.P.A.
Via del Lavoro 6
31003 Castelfranco Veneto TV
Włochy
e-mail: gpsr.polska@stiga.com