Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
Podcinarka wyposażona w silnik o mocy 1000 W,...
291850102/14
Nowy produkt
Podcinarka wyposażona w silnik o mocy 1000 W, doskonale sobie radzi z bardziej gęstą trawą. Pracę ułatwiają dodatkowo szelki.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2019-02-25
| Silnik | Szczotkowy |
| Moc znamionowa silnika | 1000 W |
| Głowica tnąca | Tap & Go podwójna żyłka |
| Typ rączki | Kierownica mono regulowana |
| Uchwyt | Pętla |
| Waga | 4,6 kg |
| System antywibracyjny (AVS) | Nie |
| Poziom wibracji | 2,56 m/s² |
| Poziom hałasu | 96 dB(A) |
Urządzenie wyposażone w nowoczesny silnik o mocy 350 W, charakteryzujący się...
Odpowiednio dobrane komponenty sprawiają, iż urządzenie jest lekkie, co czyni...
Stiga S.P.A.
Via del Lavoro 6
31003 Castelfranco Veneto TV
Włochy
e-mail: gpsr.polska@stiga.com