Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
Odpowiednio dobrane komponenty sprawiają, iż...
Łatwa w użyciu, wszechstronna pilarka...
252060002/14
Nowy produkt
Odpowiednio dobrane komponenty sprawiają, iż urządzenie jest lekkie, co czyni urządzenie efektywnym, a zarazem łatwym w obsłudze. System Tap & Go powoduje, że po dociśnięciu głowicy do ziemi, żyłka wysuwa się automatycznie. SGT 600 wyposażona jest również w osłonę poprawiającą bezpieczeństwo koszącego jak i ochronę dodatkową kosy.
Przepraszamy, chwilowo brak produktu. Jeśli chcesz zamówić, skontaktuj się z nami.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2019-02-25
| Silnik | Szczotkowy |
| Moc znamionowa silnika | 600 W |
| Głowica tnąca | Tap & Go podwójna żyłka |
| Typ rączki | Kierownica mono regulowana |
| Uchwyt | Pętla |
| Waga | 2,7 kg |
| System antywibracyjny (AVS) | Nie |
| Poziom wibracji | 2,35 m/s² |
| Poziom hałasu | 96 dB(A) |
Urządzenie wyposażone w nowoczesny silnik o mocy 350 W, charakteryzujący się...
Podcinarka wyposażona w silnik o mocy 1000 W, doskonale sobie radzi z...
Stiga S.P.A.
Via del Lavoro 6
31003 Castelfranco Veneto TV
Włochy
e-mail: gpsr.polska@stiga.com