Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
Kosa STIGA BC 545 B jest napędzana 2-suwowym...
287321002/ST1
Nowy produkt
Kosa STIGA BC 545 B jest napędzana 2-suwowym silnikiem z zapłonem iskrowym o pojemności 42,7 cm³ (1,25 kW) i umożliwia koszenie o szerokości 45 cm.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2019-02-25
| Grupa | Experience |
| Seria | Seria 5 |
| Wielkość opakowania | 1890 X 300 X 300/105 mm |
| Wymiary | 1890 X 690 X 445 mm |
| Waga | 9 kg |
| Silnik | Spalinowy, 2 suwowy |
| Pojemność skokowa | 42,7 cm³ |
| Moc znamionowa silnika | 1,25 kW |
| Ssanie | Manualne |
| Pojemność zbiornika paliwa | 1 L |
| Typ gaźnika | Zaworek motylkowy |
| Typ cewki zapłonowej | Cyfrowy |
| Typ filtra powietrza | Łatwy rozruch |
| Głowica tnąca | Tap & Go podwójna żyłka |
| Szerokość koszenia | 45 cm |
| Średnica żyłki | 2,8 mm |
| Długość żyłki | 4 m |
| Typ noża | 3 T |
| Średnica noża | 255 mm |
| Uchwyt | Kierownica podwójna |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Typ wału | Prosty |
| Średnica rury | 28 mm |
| Wewnętrzna średnica wału | 8 mm |
| Szelki | Podwójne |
| System kontroli Vibe (VCS) | Tak |
Ma kompaktową, dobrze wyważoną i wzmocnioną konstrukcję, która pochłania drgania i ergonomiczny uchwyt w kształcie „rogów byka” umożliwiający pewny chwyt i pełną kontrolę nad maszyną, aby praca była całkowicie bezpieczna. Głowica dwużyłkowa Tap&Go najnowszej generacji umożliwia szybkie zwalnianie żyłki po dotknięciu podłoża. Stanowi standardowe wyposażenie wraz z 3-zębnym nożem i podwójnymi szelkami.
Husqvarna 545FR jest dostarczana z głowicą żyłkową, nożem do trawy i tarczą...
Mocna i wszechstronna maszyna do wykaszania gęstej trawy i chwastów. 543RS to...
Wycinarka przeznaczona do zadań w trudnych warunkach. Wytrzymały silnik o...
Model Husqvarna 555FXT to profesjonalna wycinarka o bardzo dużej mocy,...
Husqvarna 122R z głowicą żyłkową została zaprojektowana, aby ułatwić...
Solidna i trwała wykaszarka z uchwytem typu "bycze rogi" o pojemności 33 cm3,...
Husqvarna 525RX Mark II to mocna, lekka wykaszarka spalinowa o pojemności 25...
Podkaszarka o dużej mocy, wyposażona w nóż do trawy i głowicę żyłkową....
Profesjonalna wykaszarka spalinowa Cedrus o mocy 1,4 KM z gaźnikiem Walbro...
Wykaszarka spalinowa Cedrus CED415X z gaźnikiem Walbro zapewnia moc 1,6 KM...
Kosa spalinowa STIGA SBC 646 D jest napędzana 2-suwowym silnikiem spalinowym...
Kosa spalinowa STIGA SBC 232 D z trójzębną tarczą jednocześnie usuwa pas...
SBC 242 D to kosa spalinowa do zadań specjalnych. Nowoczesny, 2-suwowy silnik...
SBC 252 D to uniwersalna kosa spalinowa gwarantująca maksymalnie bezpieczną i...
Dzięki mocnemu 2-suwowemu silnikowi o mocy 0,7 kW – podcinarka spalinowa SGT...
Mocna i bardzo wydajna maszyna do wykaszania gęstej trawy i chwastów. 553RS...
Kosa spalinowa STIGA SBC 646 DX jest napędzana 2-suwowym silnikiem spalinowym...
Model Husqvarna 555FX to wycinarka o bardzo dużej mocy, przeznaczona do pracy...
Uprawianie ogrodu jest trochę jak jednoczesna wojna na wielu frontach. Jeśli...
Kosa STIGA BC 535 B jest napędzana 2-suwowym silnikiem z zapłonem iskrowym o...
Kosa STIGA BC 555 B jest napędzana niezawodnym silnikiem o pojemności 51,7...
Kosa spalinowa STIGA 730 B ma mocny silnik o pojemności 25,4 cm³, szerokość...
Kosa STIGA BC 740 B, ważąca zaledwie 8.3 kg i wyposażona w dwusuwowy,...
STIGA SBC 656 DX to wydajna kosa spalinowa, wyposażona w dwusuwowy silnik...
Cedrus CED520X wyposażona w silnik o mocy 2 KM i gaźnik Walbro to idealna...
Wykaszarka spalinowa Kaaz VS330 Wykaszarka spalinowa Kaaz Sarp z silnikiem...
Podcinarka STIGA GT 330 A jest wyposażona w silnik z zapłonem iskrowym o...
Kosa STIGA BC 330 AB jest napędzana 2-suwowym silnikiem spalinowym o...
STIGA BC 750 B to wydajna kosa spalinowa, wyposażona w dwusuwowy silnik...
Kosa spalinowa BC 435 HD jest napędzana 4-suwowym silnikiem benzynowym o...
Stiga S.P.A.
Via del Lavoro 6
31003 Castelfranco Veneto TV
Włochy
e-mail: gpsr.polska@stiga.com