Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
Solidna i trwała wykaszarka z uchwytem typu...
967 96 79-02
Nowy produkt
Solidna i trwała wykaszarka z uchwytem typu "bycze rogi" o pojemności 33 cm3, opracowana do prac rolniczych i innych trudnych warunków. Łatwa w uruchomieniu i wygodna w obsłudze podczas długich dni pracy.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Moc wyjściowa 1 | 1 kW |
| Emisja spalin (CO2 EU V) 2 | 1 001,44 g/kWh |
| Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora | 97 dB(A) |
| Gwarantowana moc akustyczna | 108 dB(A) |
| Prędkość biegu jałowego | 3 000 obr./min |
| Max obrotów na wałku wyjściowym | 7 800 obr./min |
| Moment obrotowy, maks. | 1,3 Nm |
| Moment obrotowy, maks. at rpm | 6 000 obr./min |
| Szelki producenta | Standardowe, podwójne szelki |
| Nóż do trawy producenta | -- |
| Tarcza tnąca producenta | -- |
| Łączność bezprzewodowa | Nie dotyczy |
| Kąt przekładni | 30 ° |
| Średnica wału | 28 mm |
| Waga (bez urządzenia tnącego i płynów) | 7,2 kg |
| Długość rury | 1 495 mm |
| Typ oleju do mieszanki | Husqvarna lub podobnej klasy w stosunku 50:1 |
| Typ smarowania (przekładnia kątowa) | Smar mineralny |
| Emisja spalin (HCśrednia) | 36,04 g/kWh |
| Emisja spalin (co średnia) | 192,68 g/kWh |
| Równoważny poziom drgań, uchwyt lewy/prawy | 6,1 m/s² |
| Emisja spalin (Nox średnia) | 0,45 g/kWh |
| Rodzaj uchwytu | typu „bycze rogi” |
| Przerwa między elektrodami | 0,6 mm |
| Pojemność cylindra | 32,6 cm³ |
| Prędkość przy maks. mocy | 7 500 obr./min |
| Prędkość uruchamiania sprzęgła | 4 880 obr./min |
| Zużycie paliwa | 520 g/kWh |
| Świeca zapłonowa | NGK BPM7A, Husqvarna HQT-1 |
| Pojemność zbiornika paliwa | 1,1 l |
| Przełożenie | 0,74 |
| Głowica żyłkowa | T35 M10 |
Solidna i trwała wykaszarka z uchwytem typu "bycze rogi" o pojemności 33 cm3, opracowana do prac rolniczych i innych trudnych warunków. Łatwa w uruchomieniu i wygodna w obsłudze podczas długich dni pracy. Dwustopniowy filtr powietrza zatrzymuje brud przedostający się do silnika, wydłużając czas pracy i żywotność silnika. Pokrywę filtra można zdjąć bez użycia narzędzi, co ułatwia dostęp w celu czyszczenia. Metalowa osłona chroni zbiornik paliwa, a metalowa pokrywa sprzęgła i wzmocniona odlewana przekładnia stożkowa zwiększają trwałość i żywotność.
Husqvarna 545FR jest dostarczana z głowicą żyłkową, nożem do trawy i tarczą...
Mocna i wszechstronna maszyna do wykaszania gęstej trawy i chwastów. 543RS to...
Wycinarka przeznaczona do zadań w trudnych warunkach. Wytrzymały silnik o...
Model Husqvarna 555FXT to profesjonalna wycinarka o bardzo dużej mocy,...
Husqvarna 122R z głowicą żyłkową została zaprojektowana, aby ułatwić...
Husqvarna 525RX Mark II to mocna, lekka wykaszarka spalinowa o pojemności 25...
Podkaszarka o dużej mocy, wyposażona w nóż do trawy i głowicę żyłkową....
Profesjonalna wykaszarka spalinowa Cedrus o mocy 1,4 KM z gaźnikiem Walbro...
Wykaszarka spalinowa Cedrus CED415X z gaźnikiem Walbro zapewnia moc 1,6 KM...
Kosa spalinowa STIGA SBC 646 D jest napędzana 2-suwowym silnikiem spalinowym...
Kosa spalinowa STIGA SBC 232 D z trójzębną tarczą jednocześnie usuwa pas...
SBC 242 D to kosa spalinowa do zadań specjalnych. Nowoczesny, 2-suwowy silnik...
SBC 252 D to uniwersalna kosa spalinowa gwarantująca maksymalnie bezpieczną i...
Dzięki mocnemu 2-suwowemu silnikowi o mocy 0,7 kW – podcinarka spalinowa SGT...
Mocna i bardzo wydajna maszyna do wykaszania gęstej trawy i chwastów. 553RS...
Kosa spalinowa STIGA SBC 646 DX jest napędzana 2-suwowym silnikiem spalinowym...
Model Husqvarna 555FX to wycinarka o bardzo dużej mocy, przeznaczona do pracy...
Uprawianie ogrodu jest trochę jak jednoczesna wojna na wielu frontach. Jeśli...
Kosa STIGA BC 535 B jest napędzana 2-suwowym silnikiem z zapłonem iskrowym o...
Kosa STIGA BC 555 B jest napędzana niezawodnym silnikiem o pojemności 51,7...
Kosa spalinowa STIGA 730 B ma mocny silnik o pojemności 25,4 cm³, szerokość...
Kosa STIGA BC 740 B, ważąca zaledwie 8.3 kg i wyposażona w dwusuwowy,...
STIGA SBC 656 DX to wydajna kosa spalinowa, wyposażona w dwusuwowy silnik...
Cedrus CED520X wyposażona w silnik o mocy 2 KM i gaźnik Walbro to idealna...
Wykaszarka spalinowa Kaaz VS330 Wykaszarka spalinowa Kaaz Sarp z silnikiem...
Podcinarka STIGA GT 330 A jest wyposażona w silnik z zapłonem iskrowym o...
Kosa STIGA BC 330 AB jest napędzana 2-suwowym silnikiem spalinowym o...
Kosa STIGA BC 545 B jest napędzana 2-suwowym silnikiem z zapłonem iskrowym o...
STIGA BC 750 B to wydajna kosa spalinowa, wyposażona w dwusuwowy silnik...
Kosa spalinowa BC 435 HD jest napędzana 4-suwowym silnikiem benzynowym o...
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00