Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
Kosa spalinowa BC 435 HD jest napędzana...
281321003/21
Nowy produkt
Kosa spalinowa BC 435 HD jest napędzana 4-suwowym silnikiem benzynowym o pojemności 35 cm3, który cechuje cicha praca i łatwy sposób uruchomienia.
Przepraszamy, chwilowo brak produktu. Jeśli chcesz zamówić, skontaktuj się z nami.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2019-02-25
| Grupa | - |
| Seria | - |
| Obroty silnika | 7000 rpm |
| Wielkość opakowania | 1890 X 300 X 300/105 mm |
| Wymiary | 1880 X 684 X 430 mm |
| Waga | 7,70 kg |
| Silnik | Spalinowy, 4 suwowy |
| Pojemność skokowa | 35,80 cm³ |
| Moc znamionowa silnika | 0,95 kW |
| Ssanie | Manualne |
| Pojemność zbiornika paliwa | 0,65 L |
| Typ gaźnika | Zaworek obrotowy |
| Typ cewki zapłonowej | Cyfrowy |
| Typ filtra powietrza | - |
| Głowica tnąca | Bump & Work podwójna żyłka, łatwe umieszczanie |
| Szerokość koszenia | 43 cm |
| Średnica żyłki | 2,4 mm |
| Długość żyłki | 4 m |
| Typ noża | 3 T |
| Średnica noża | 255 mm |
| Uchwyt | Kierownica podwójna |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Typ wału | Prosty |
| Średnica rury | 26 mm |
| Wewnętrzna średnica wału | 23 mm |
| Szelki | Podwójne |
| Rozrusznik | Ręczny |
| System kontroli Vibe (VCS) | - |
Zastosowany silnik 4-suwowy zapewnia niższą emisję, niskie wibracje i wysoką wydajność, a także lepsze zarządzanie paliwem i prostą konserwację. Model SBC 435 HD ma oferuje 43 cm szerokość koszenia i podwójną głowicę tnącą Tap & Go, która szybko uwalnia żyłkę, po stuknięciu głowicą w ziemię. Kosa została optymalnie wyważona a stosunek masy do mocy niemal, że perfekcyjny. Wyposażone w uchwyt w stylu kierownicy i może być używana z dołączonymi do zestawu podwójnymi szelkami dla większego komfortu użytkownika. W zestawie znajduje się również dołączone, trójzębne ostrze 255 mm 3T, które idealne nada się do cięcia trudnego chrustu.
Husqvarna 545FR jest dostarczana z głowicą żyłkową, nożem do trawy i tarczą...
Mocna i wszechstronna maszyna do wykaszania gęstej trawy i chwastów. 543RS to...
Wycinarka przeznaczona do zadań w trudnych warunkach. Wytrzymały silnik o...
Model Husqvarna 555FXT to profesjonalna wycinarka o bardzo dużej mocy,...
Husqvarna 122R z głowicą żyłkową została zaprojektowana, aby ułatwić...
Solidna i trwała wykaszarka z uchwytem typu "bycze rogi" o pojemności 33 cm3,...
Husqvarna 525RX Mark II to mocna, lekka wykaszarka spalinowa o pojemności 25...
Podkaszarka o dużej mocy, wyposażona w nóż do trawy i głowicę żyłkową....
Profesjonalna wykaszarka spalinowa Cedrus o mocy 1,4 KM z gaźnikiem Walbro...
Wykaszarka spalinowa Cedrus CED415X z gaźnikiem Walbro zapewnia moc 1,6 KM...
Kosa spalinowa STIGA SBC 646 D jest napędzana 2-suwowym silnikiem spalinowym...
Kosa spalinowa STIGA SBC 232 D z trójzębną tarczą jednocześnie usuwa pas...
SBC 242 D to kosa spalinowa do zadań specjalnych. Nowoczesny, 2-suwowy silnik...
SBC 252 D to uniwersalna kosa spalinowa gwarantująca maksymalnie bezpieczną i...
Dzięki mocnemu 2-suwowemu silnikowi o mocy 0,7 kW – podcinarka spalinowa SGT...
Mocna i bardzo wydajna maszyna do wykaszania gęstej trawy i chwastów. 553RS...
Kosa spalinowa STIGA SBC 646 DX jest napędzana 2-suwowym silnikiem spalinowym...
Model Husqvarna 555FX to wycinarka o bardzo dużej mocy, przeznaczona do pracy...
Uprawianie ogrodu jest trochę jak jednoczesna wojna na wielu frontach. Jeśli...
Kosa STIGA BC 535 B jest napędzana 2-suwowym silnikiem z zapłonem iskrowym o...
Kosa STIGA BC 555 B jest napędzana niezawodnym silnikiem o pojemności 51,7...
Kosa spalinowa STIGA 730 B ma mocny silnik o pojemności 25,4 cm³, szerokość...
Kosa STIGA BC 740 B, ważąca zaledwie 8.3 kg i wyposażona w dwusuwowy,...
STIGA SBC 656 DX to wydajna kosa spalinowa, wyposażona w dwusuwowy silnik...
Cedrus CED520X wyposażona w silnik o mocy 2 KM i gaźnik Walbro to idealna...
Wykaszarka spalinowa Kaaz VS330 Wykaszarka spalinowa Kaaz Sarp z silnikiem...
Podcinarka STIGA GT 330 A jest wyposażona w silnik z zapłonem iskrowym o...
Kosa STIGA BC 330 AB jest napędzana 2-suwowym silnikiem spalinowym o...
Kosa STIGA BC 545 B jest napędzana 2-suwowym silnikiem z zapłonem iskrowym o...
STIGA BC 750 B to wydajna kosa spalinowa, wyposażona w dwusuwowy silnik...
Stiga S.P.A.
Via del Lavoro 6
31003 Castelfranco Veneto TV
Włochy
e-mail: gpsr.polska@stiga.com