Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
Najnowsze modele wykaszarek Cedrus zostały...
CEDRUSKW27
Nowy produkt
Najnowsze modele wykaszarek Cedrus zostały wyprodukowane w Japonii, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Przepraszamy, chwilowo brak produktu. Jeśli chcesz zamówić, skontaktuj się z nami.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2019-02-22
| Marka | Cedrus |
| Średnica x Skok cylindra | 34 x 29 mm |
| Max. moc wyjścia | 0,77/7500 kW/rpm |
| Układ zapłonowy | Digital C.D.I. |
| Bęben sprzęgła | 7x7x0,75 mm wpust spiralny 54 mm |
| Liczba łożysk podporowych wałka | 4 |
| Końcówki wałka | 7 x 7 x 0,75 mm |
| Kąt przełożenia przekładni | 60 ° |
| Sprzęgło | Automatyczne, odśrodkowe 54 mm |
| Producent silnika | Kawasaki |
| Moc | 0,77kW / 1,05KM |
| Mieszanka benzyna-olej | 50:1 |
| Pojemność zbiornika paliwa | 0,5 l |
| Prędkość obrotowa biegu jałowego | 3000 rpm |
| Max moment obrotowy | 1,18/5000 Nm/rpm |
| Świeca zapłonowa | NGK BPMR7A |
| Wymiary wałka na wyjściu | M8 x 1,25 LHF |
| Pojemność silnika | 26,3 cm³ |
| Model silnika | TJ27E |
| Gaźnik | Walbro WYA |
| Rozrusznik | Ręczny - system KAR Start |
Husqvarna 545FR jest dostarczana z głowicą żyłkową, nożem do trawy i tarczą...
Mocna i wszechstronna maszyna do wykaszania gęstej trawy i chwastów. 543RS to...
Wycinarka przeznaczona do zadań w trudnych warunkach. Wytrzymały silnik o...
Model Husqvarna 555FXT to profesjonalna wycinarka o bardzo dużej mocy,...
Husqvarna 122R z głowicą żyłkową została zaprojektowana, aby ułatwić...
Solidna i trwała wykaszarka z uchwytem typu "bycze rogi" o pojemności 33 cm3,...
Husqvarna 525RX Mark II to mocna, lekka wykaszarka spalinowa o pojemności 25...
Podkaszarka o dużej mocy, wyposażona w nóż do trawy i głowicę żyłkową....
Profesjonalna wykaszarka spalinowa Cedrus o mocy 1,4 KM z gaźnikiem Walbro...
Wykaszarka spalinowa Cedrus CED415X z gaźnikiem Walbro zapewnia moc 1,6 KM...
Kosa spalinowa STIGA SBC 646 D jest napędzana 2-suwowym silnikiem spalinowym...
Kosa spalinowa STIGA SBC 232 D z trójzębną tarczą jednocześnie usuwa pas...
SBC 242 D to kosa spalinowa do zadań specjalnych. Nowoczesny, 2-suwowy silnik...
SBC 252 D to uniwersalna kosa spalinowa gwarantująca maksymalnie bezpieczną i...
Dzięki mocnemu 2-suwowemu silnikowi o mocy 0,7 kW – podcinarka spalinowa SGT...
Mocna i bardzo wydajna maszyna do wykaszania gęstej trawy i chwastów. 553RS...
Kosa spalinowa STIGA SBC 646 DX jest napędzana 2-suwowym silnikiem spalinowym...
Model Husqvarna 555FX to wycinarka o bardzo dużej mocy, przeznaczona do pracy...
Uprawianie ogrodu jest trochę jak jednoczesna wojna na wielu frontach. Jeśli...
Kosa STIGA BC 535 B jest napędzana 2-suwowym silnikiem z zapłonem iskrowym o...
Kosa STIGA BC 555 B jest napędzana niezawodnym silnikiem o pojemności 51,7...
Kosa spalinowa STIGA 730 B ma mocny silnik o pojemności 25,4 cm³, szerokość...
Kosa STIGA BC 740 B, ważąca zaledwie 8.3 kg i wyposażona w dwusuwowy,...
STIGA SBC 656 DX to wydajna kosa spalinowa, wyposażona w dwusuwowy silnik...
Cedrus CED520X wyposażona w silnik o mocy 2 KM i gaźnik Walbro to idealna...
Wykaszarka spalinowa Kaaz VS330 Wykaszarka spalinowa Kaaz Sarp z silnikiem...
Podcinarka STIGA GT 330 A jest wyposażona w silnik z zapłonem iskrowym o...
Kosa STIGA BC 330 AB jest napędzana 2-suwowym silnikiem spalinowym o...
Kosa STIGA BC 545 B jest napędzana 2-suwowym silnikiem z zapłonem iskrowym o...
STIGA BC 750 B to wydajna kosa spalinowa, wyposażona w dwusuwowy silnik...
Producent: CEDRUS SPÓŁKA AKCYJNA
Adres: ul. Przemysłowa 1
Kod pocztowy: 95-060
Miejscowość: Brzeziny
Kontakt: biuro@cedrus.com.pl